Silivri Romanya Oto Çekici

Silivri Romanya Oto Çekici

Silivri- Romanya güzergahının herhangi bir konumunda, herhangi bir nedenle araçlar hareket kabiliyetini yitirdiğinde, Silivri Romanya oto çekici hizmetlerinden güvenli bir şekilde faydalanılabilir.

Silivri, Romanya ve seyir güzergahında firma tarafından hazır bulundurulan ekipler, aracın ve araç sürücüsünün ihtiyaç duyduğu oto çekici hizmetlerini kısa sürede gerçekleştirirler. Oto çekici hizmetlerinden faydalanan müşteriler, aynı zamanda Romanya ve Türkiye’de anlaşma sağlanan güvenli oto servis hizmetlerinden de güvenli bir şekilde faydalanabilirler.

Silivri Romanya Oto Çekici Hizmetlerinden Nasıl Faydalanılır?

Silivri-Romanya oto çekici hizmetlerinden fayda sağlanabilmesi için, firmanın müşteri hizmetleri ile irtibata geçilmesi gerekir. İletişim için, firma 7/24 mobil telefon numarası, Whatsapp iletişim hattı, online web uygulaması doğrudan kullanılabilir.

Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmelerde;

  • Mobil veri üzerinden konum bilgisi,
  • Konumun açık adresi,
  • Hizmet alacak aracın özellikleri ve kapasite bilgisi,
  • Müşteri iletişim bilgileri, açık kimliği,

Türünden bilgi paylaşımının sağlanması gerekir. Ayrıca aracın, hasar durumu, arıza durumu gibi bilgilerinde paylaşılması gerekir. Bu sayede hizmete uygun araç sevki sağlanır.

Silivri Romanya Oto Çekici İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Silivri-Romanya güzergahında oto çekici hizmetlerinin en kısa sürede sağlanması için, uygun pozisyonlarda oto çekici ve kurtarıcılar hazır bulundurulur. İhbarı alındığında, en yakın konumda bulunan ekip ihtiyaç noktasına sevk edilir.

Müşteri araç konumunu belirttiğinde, hizmetin yerine getirilmesi için tahmini süre bilgisi paylaşılır. Ancak araç konumundan, güvenli bölgeye çekiş işlemleri için geçecek süre, ancak araç konumunda yapılan kontroller sırasında belirlenebilir.

Silivri Romanya Güzergahında Yol Yardımı Alınabilir Mi?

Bazen Silivri- Romanya güzergahında hareket kabiliyetini yitiren araçlar, basit nedenlerle sorun yaşatabilir. Lastik sorunları, anahtar kilitlenmesi, cam sorunları, basit elektrik arızaları, yakıt sorunları, yerinde giderilebilecek arızalardandır.

Bu tür arızalar için de oto çekici hizmetlerinin yol yardım hizmetlerinden faydalanılabilir. Bu hizmetlerden faydalanabilmek için, yapılan görüşmelerde araca ilişkin bilgi paylaşımının sağlanması gerekir. Oto çekici hizmetlerinde olduğu gibi, yol yardım işlemleri de 7/24 kesintisiz hizmetlerle sağlanır.

Silivri Romanya Oto Çekici Fiyatları Ne Kadar?

Silivri-Romanya güzergahında sorun çıkaran araçların gereksinimleri ve müşteri tercihine göre oluşturulan güvenli nokta mesafesi farklılık gösterir. Müşteriler çağrı merkezi ile gerekli bilgileri paylaştıklarında, müşteri hizmetlerinden fiyatlar hakkında bilgi edinebilir.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara